Sportowe Ferie 2015

Jeżeli ferie to na sportowo !
Już niebawem rozpoczynają się ferie dla dzieci i młodzieży z naszego województwa. Z tego względu jak co roku w mieście odbywać się będą liczne imprezy sportowo-rekreacyjne, które urozmaicą zimowa przerwę wszystkim młodym fanom sportu.

Pierwszą imprezą jaką oferujemy będą Zimowe Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Popularny turniej, który każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem a tym samym uczestniczy w nim wiele drużyn dających popis umiejętności piłkarskich a przy okazji towarzyszą nam ogromne emocje, które są obecne do ostatniego gwizdka sędziego! Mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym roku.

Drugie zawody przygotowane dla młodzieży to Zimowy Turniej Siatkówki przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Również bardzo popularne zawody, które podobnie jak piłka nożna mają swoją rzeszę zwolenników.

Liczymy, że w tych edycjach naszych imprez liczba zgłoszonych drużyn będzie jeszcze większa niż przed rokiem i wszyscy będziemy się fantastycznie bawić w okresie ferii zimowych. Serdecznie zapraszamy!

Zapisów na obie imprezy dokonujemy pod numerem telefonu:

34/ 372 26 23– Mateusz Wierzbicki (w godz. 7.00 – 15.00 od poniedziałku do – piątku) lub pisząc na adres e-mail: m.wierzbicki@mosir.pl :

PIŁKA NOŻNA – nie później niż do 2 lutego 2015 roku do godziny 12.00.

SIATKÓWKA – nie później niż do 9 lutego 2015 roku do godziny 12.00.

Miejscem rozgrywek będzie Hala Sportowo – Widowiskowa „Polonia” ul. Dekabrystów 43 w Częstochowie. Regulaminy imprez dostępne są na stronie www.mosir.pl

Organizatorami turniejów są: Miasto Częstochowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie oraz Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa.

Z racji dofinansowania zadania publicznego przez Miasto Częstochowę uczestnicy biorą udział w zawodach za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.