Rocznik 2013 na turnieju Graj w Piłkę Człowieku!

W minioną niedzielę nasi zawodnicy z rocznika 2013 pojawili się na kolejnej serii turniejów halowych pod nazwą Graj w Piłkę Człowieku. Tym razem była to impreza sportowa przeznaczona dla zawodników i zawodniczek urodzonych w roku 2013. Nasi reprezentanci wystąpili jako dwa zespoły – tradycyjnie LWY i KRUKI. Po raz kolejny młodzi piłkarze sami utworzyli swoje drużyny, ustalili pozycje na boisku i kolejność wejścia na mecz. Staje się to już tradycją w roczniku 2012 i 2013, że poprzez turnieje takie sytuacje w zamyśle mają wpływać na świadomość zawodników.

Do rywalizacji zgłosiło się 7 zespołów, turniej został rozegrany w systemie gry „Każdy z każdym” dzięki czemu nasi reprezentanci rozegrali łącznie 12 meczy, każda z drużyn po 6 spotkań. Wśród rywali znaleźli się: RKS Radomsko, Płomień Czarny Las, Beniaminek Częstochowa, KS Stradom Częstochowa, Akademia Sportu Sulmierzyce.

Turniej był klasyfikowany a my zajęliśmy odpowiednio 1 i 4 miejsce, co na pewno bardzo cieszy, ale powinno wpłynąć motywująco do dalszej pracy dla wszystkich zawodników. Zwycięstwa nie powinny wprowadzać przesadnego zadowolenia a porażki nie powinny powodować poczucia załamania. Jedno i drugie ma być dla nas nauką na przyszłość!

Dodatkowo nagrody indywidualne trafiły w ręce dwóch piłkarzy z  drużyny zwycięzców. Mateusz Mielczarek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju a Dawid Kałuża strzelając 17 bramek został najlepszym strzelcem zawodów GWPC.

Kadra:

LWY: Leon Najman, Kacper Parzonka, Jakub Kowalczyk, Szymon Zatoń, Julian Gmitruk, Antoni Wojtyto, Stanisław Miszczak, Alan Wieczorek.

KRUKI: Jan Piasecki, Dawid Kałuża, Mateusz Mielczarek, Piotr Trajdos, Franciszek Gusza, Bartosz Zatoń, Aleks Oberski.

Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.