Dobry mecz kontrolny z drużyną RKS Raków Częstochowa – 2013

W sobotę część naszych zawodników z rocznika 2013 rozegrała mecz kontrolny ze swoimi rówieśnikami z Akademii Rakowa Częstochowa.

Mecz rozgrywany był systemem 4 zawodników plus bramkarz. Rywal bardzo wymagający, z którym już jakiś czas temu mieliśmy przyjemność się zmierzyć. Drużyna do rywalizacji przystąpiła skoncentrowana i pełna wiary we własne możliwości, co potwierdziliśmy w pierwszych kilkunastu minutach zdobywając kilkubramkową przewagę. Im mecz trwał dłużej, tym rywalizacja stawała się coraz bardziej wyrównana. Podczas trwania całego meczu miewaliśmy też chwilowe przestoje, gdzie to rywal naciskał na nas i nadrabiał straty bramkowe. Ostatecznie po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników widniał rezultat 16:16.

Świetny, ciekawy, emocjonujący mecz! Sama gra pokazała, że nasza praca nie idzie na marne, ale jeszcze więcej do zrobienia zostało przed nami. Dziękujemy za zaproszenie!

Po meczu korzystając z okazji cała drużyna miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Pucharem, który Raków zdobył 2 maja tego roku. Wierzymy, że kiedyś i my jako klub będziemy mieć naszego wychowanka mogącego pochwalić się podobnym sukcesem!

Kadra: Mateusz Mielczarek, Jan Piasecki, Piotr Trajdos, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Dawid Kałuża, Aleks Oberski. Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.