Runda rewanżowa Orlików E2 – Kruki!

W miniony piątek na naszym obiekcie rozpoczęliśmy rundę rewanżową naszych zawodników z rocznika 2012/2013. Naszym przeciwnikiem była drużyna Płomień Czarny Las, która tym razem zawitała na ul. Lourdyjską.

Mecz od początku toczył się pod nasz zespół i dość szybko udało nam się wykorzystać nadarzające się okazje co w ostatnich meczach było dla nas sporym problemem. Zawodnicy z Czarnego Lasu nie poddawali się i przez cały czas trwania pierwszej i drugiej połowy spotkania starali się zagrażać naszej bramce.

Tego dnia jednak drużyna Sportowej Częstochowy oprócz gry indywidualnej zawodników starała się dostrzegać innych kolegów na boisku co przekładało się na składne i niebezpieczne dla rywali akcje podbramkowe.

Cieszy nas zwycięstwo, jednak nie zapominamy, że przed nami jeszcze bardzo długa droga i niebawem kolejne wyzwania ligowe. Każde trudne, ponieważ każdy wychodzi na boisko po t by wygrać!

Dziękujemy drużynie z Czarnego Lasu za dobry mecz i do zobaczenia na kolejnych meczach/turniejach.

Kadra: Jan Piasecki, Dawid Sieradzki, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Aleks Oberski, Oliwier Nowak, Dawid Kałuża, Piotr Trajdos, Miłosz Kurek, Kacper Kleszczewski, Adam Piech. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.