Runda rewanżowa w Lidzie Orlików E2 trwa

W ostatni piątek przyszedł czas na spotkanie rewanżowe naszych zawodników z rocznika 2012/2013 – Kruki z drużyną ISD – UJD GOL Częstochowa w lidzie Orlików. Tym razem miejscem rozgrywania meczu był obiekt zlokalizowany przy ul. Limanowskiego.
 
Naszych zawodników czekało spore wyzwanie, ponieważ sami zgłosiliśmy się do gry w lidze przeznaczonej dla rocznika 2011 i młodszych grając kilkoma zawodnikami z rocznika 2012 i resztą urodzonych w roku 2013. Biorąc pod uwagę przepisy piłki nożnej do rywalizacji z nami mogły przystąpić zawodniczki urodzone w roku 2009 i młodsze, zatem przewaga warunków fizycznych zdecydowanie była na korzyść naszych rywalek.
 
Mimo to nasza drużyna słynąca w waleczności od pierwszych minut odważnie rozpoczęła mecz i chciała narzucić swoja grę. Nieustające ataki i współpraca zespołowa przyniosły efekty w postaci zdobywanych bramek a uważna gra w defensywie pozwoliła uniknąć bramkowych odpowiedzi ze strony rywalek.
 
W drugiej części meczu, nasze przeciwniczki postawiły wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę chciały doprowadzić do zmiany wyniku na ich korzyść. Mimo zdarzających się błędów i nieporozumień wśród naszych młodych piłkarzy po ostatnim gwizdku mogliśmy się cieszyć z dobrego wyniku i walki z naszej strony do samego końca!
 
Dziękujemy rywalkom za emocjonujące spotkanie!
 
Przed nami pozostały jeszcze trzy spotkania ligowe a najbliższe już w piątek. Na naszym obiekcie będziemy gościć drużynę Lotnika Kościelec. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00!
 
Kadra: Jan Piasecki, Dawid Sieradzki, Dawid Kałuża, Aleks Oberski, Mateusz Mielczarek, Franciszek Nyga, Franciszek Gusza, Piotr Trajdos, Kacper Kleszczewski, Miłosz Kurek. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.