Trzecie zajęcia w nowym roku szkolnym i rekord!

Kolejne zajęcia gimnastyki korekcyjnej i zajęć ogólnorozwojowych odbyły się wczoraj (środa) w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Jak pisaliśmy ostatnio, pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja na pierwszych dwóch zajęciach, jednak to co się działo w środę przeszło najśmielsze oczekiwania.

Równo z godziną 18.00 na salę treningową weszły 22 osoby, co stanowi rekord frekwencji na tych zajęciach porównując pierwsza edycję Profilaktyki poprzez sport i zajęć, które odbywały się przed okresem wakacyjnym. Ekipa z zajęć przez cały czas była pełna pozytywnej energii, do tego korzystała ze specjalistycznych zajęć. Udało się zatem połączyć przyjemne z pożytecznym !

Zachęcamy dzieci i ich rodziców, by spróbowali swoich sił w treningach dyscyplin zespołowych, które odbywają się w każdą sobotę. W naszym programie dzieci i młodzież mogą uczęszczać na więcej niż tylko jedne wybrane zajęcia. Sporo osób korzysta z takiej możliwości, a my zachęcamy tych, którzy jeszcze się na to nie zdecydowali.

Na chwilę obecną grupa poniedziałkowa oraz środowa są wypełnione ponad normę, wstrzymujemy zatem zapisy nowych uczestników. Proponujemy wybór zajęć z piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. W razie dodatkowych pytań standardowo prosimy dzwonić do Mateusza Wierzbickiego – 603 176 543 lub Dawida Wytrzymałego 510 408 454.

Ze Sportowym Pozdrowieniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.