Sportowy poniedziałek za nami…

Wczorajszy dzień dla dzieci i młodzieży korzystających z oferty zajęć sportowych prowadzonych przez Sportową Częstochowę był bardzo aktywny. Z jednej strony kolejne zajęcia z projektu Profilaktyka poprzez sport – gimnastyka korekcyjna i zajęcia ogólnorozwojowe, z drugiej natomiast kolejny trening będącej cały czas w fazie naborów sekcji piłki nożnej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów.

Podobnie jak w zeszłym tygodniu jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji jaka towarzyszy zajęciom. W dużej mierze zawdzięczamy to rodzicom dzieci, które do nas uczęszczają, którzy dbają o prawidłowy rozwój fizyczny swoich podopiecznych i znajdują czas, aby młodzież mogła się dostać na zajęcia. Mamy nadzieję, że takie zaangażowanie z każdej strony zostanie podtrzymane przez cały czas !

Czekamy na Was na kolejnych zajęciach !

Przypominamy, kolejne treningi sekcji piłki nożnej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów odbędą się w najbliższy czwartek godzina 17.00 (SP nr 24, ul. Hubermana 7) oraz sobotę 10.00 (SP nr 31, ul. PCK 18). Niebawem podamy również harmonogram treningów w okresie jesienno – zimowym, które odbywać się będą w sali gimnastycznej SP nr 24.

Drodzy rodzice, opiekunowie dzieci z sekcji piłki nożnej! Pamiętajcie o obowiązkowych badaniach u lekarza sportowego. Każdy młody zawodnik, który chce brać czynny udział w treningach i zawodach sportowych musi posiadać aktualną książeczkę zdrowia sportowca.

Ze Sportowym Pozdrowieniem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.