Trzeci mecz w wykonaniu rocznika 2012/2013 KRUKI w lidze Orlik E2!

W miniony, deszczowy piątek nasi zawodnicy udali się na kolejne spotkanie ligowe, tym razem przyszło nam rywalizować z drużyną Lotnika Kościelec. Piękne boisko, angielska pogoda, chęci do gry – wszystko było tego popołudnia skierowane na rozegranie dobrego widowiska piłki dziecięcej!
Mecz mógł się podobać, ponieważ było w nim zawarte wszystko co w piłce nożnej najpiękniejsze. Zaangażowanie, dużo zdobytych goli, emocje, zmiany sytuacji na boisku. Nasi podopieczni rozpoczęli pierwszą część spotkania bardzo skoncentrowani, drużynowa gra przyniosła efekty w zdobywanych bramkach i po pierwszych 30 minutach schodziliśmy z boiska prowadząc 3:0 z gospodarzem zawodów.
Naszym mankamentem w ostatnich meczach były drugie odsłony meczy i tak było i tym razem. Mimo dalszego zaangażowania, zaczęliśmy popełniać coraz więcej błędów co wykorzystał nasz przeciwnik i rozpoczął odrabianie strat. W pewnym momencie mieliśmy remis 3:3, po czym nie tracąc wiary w zwycięstwo rzuciliśmy się do ataków co przyniosło korzyść w postaci bramki numer cztery. Lotnik jednak, nie zamierzał nam oddawać punktów w tym meczu i również zaciekle atakował bramę Sportowej Częstochowy. Jego starania przyniosły efekt i nastąpiło kolejne wyrównanie stanu meczu.
Wynik ostateczny 4:4 i podział punktów. W tym spotkaniu każdy chciał wygrać a serce jakie włożyły oba zespoły w ten mecz powoduje, że taki rezultat nie był krzywdzący dla żadnej ze stron. Dziękujemy Lotnikowi za świetny mecz i wracamy do treningów, aby z każdym kolejnym meczem prezentować się na ligowych boiskach coraz lepiej!
Kadra: Dawid Sieradzki, Miłosz Kurek, Adam Piech, Kacper Kleszczewski, Aleksander Tąpała, Oliwier Nowak, Dawid Kałuża, Franciszek Nyga, Franciszek Gusza, Aleks Oberski, Piotr Trajdos, Jan Piasecki. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.