Najlepsi rodzice to Nasi rodzice!!

Bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie i pracę jaka została wykonana podczas ostatniego weekendu, gdzie nasze pierwsze boisko zostało gruntownie wyremontowane!
Gdyby nie Wy, nie udało by się tego zrobić. Zdajemy sobie sprawę z naszych ograniczeń jako małego klubu, gdzie cały czas wszystkiego brakuje. Kilka lat temu nie śniliśmy, że będziemy mieć na treningach 150 dzieciaków, którzy kochają piłkę nożna i będą chcieć realizować swoja pasję i marzenia właśnie u nas. Jednak dzieci to jedno a Wy i Wasze poświęcenie związane z dowożeniem na treningi, mecze turnieje, poświęcanie własnego czasu, pieniędzy i być może Waszych zamiłowań, które kolidują z czasem, kiedy Wasze dzieci realizują własne marzenia to coś czego nie da się opisać w kilku słowach.
Bez Was, My byśmy nie istnieli i również nie mogli się realizować w swojej pasji jako zarząd, trenerzy.
Do prac przy boiskach zbieraliśmy się od dawna, bo wiemy, że taka była potrzeba, ale sami w tej materii mamy ograniczoną wiedzę i możliwości, sami zajmujemy się pacą biurową, treningową, organizacyjną i brakuje nam cały czas ogromu wiedzy i doświadczenia w sprawnym zarządzaniu klubem piłki nożnej.
Jesteście Wielcy!
I tutaj kierujemy wielkie podziękowania po raz kolejny do człowieka, który zainicjował całą akcję, dowodził, pracował, dostarczał sprzęt, wiedzę i poświęcał swój czas. Nie pierwszy już raz Pan Marcin Sieradzki, tata Dawida i Adama wyciąga do nas pomocną dłoń i pomaga w kwestiach, które są bardzo potrzebne, ale dla nas trudne do realizacji. Przed nami jeszcze wiele wyzwań, ale mając takich ludzi jak Wy, pewnie i optymizmem patrzymy w przyszłość!
DZIĘKUJEMY!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.