Rocznik 2013 na sparingu z GKS Bełchatów!

W miniona niedzielę część naszych zawodników z rocznika 2013 udała się do Bełchatowa na mecz kontrolny z tamtejszym GKS. Niestety na miejsce nie dojechała drużyna ŁKS Łódź, która również miała dołączyć do rywalizacji.
 
Mimo okresu wakacyjnego i zaplanowanej większej liczby zawodników, na miejscu zjawiło się dziewięciu zawodników Sportowej Częstochowy ze swoimi kibicami – rodzicami oraz Trenerzy Dawid Wytrzymały i Arkadiusz Cygan.
 
Rywalizacja odbywała się na dwóch boiskach jednocześnie. Na pierwszym rozgrywaliśmy mecz 4+1 natomiast na drugim boisku toczyła się rywalizacja bez bramkarzy z czterema zawodnikami w polu. Z racji braków kadrowych nasi zawodnicy zmuszeni byli grać bez zmian, co nie wypłynęło negatywnie ani na ich grę a tym bardziej na ciągłe zaangażowanie, które było widoczne już od pierwszego gwizdka.
 
Spotkania toczyły się w wersji trzech tercji. Drużyna pokazała charakter i to, że potrafi składnie grać piłką natomiast radość sprawiały kibicom i trenerom indywidualne umiejętności naszych zawodników, które pokazywali w często podejmowanych pojedynkach 1×1.
 
Dziękujemy drużynie GKS Bełchatów za zaproszenie i emocjonujące granie!
 
Kadra: Jakub Kowalczyk, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Piotr Trajdos, Dawid Kałuża, Michał Balsam, Kacper Parzonka, Bartosz Zatoń, Jan Piasecki. Trener: Dawid Wytrzymały i Arkadiusz Cygan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.