Historyczny sukces podopiecznych Trenera Oskara Sikory!

W zakończonej rundzie jesiennej rozgrywek w kategorii Młodzik D2 III Liga Wojewódzka w której rywalizują nasi podopieczni z rocznika 2010 prowadzeni przez Trenera Oskara Sikorę zajęli pierwsze miejsce w swojej tabeli rozgrywek, co jednocześnie uprawnia ich do gry w barażu o 1 Ligę Wojewódzką – jest to największy sukces sportowy naszych drużyn od momentu powstania.
Dobra gra i wyniki, nie wzięły się jednak z niczego, chłopcy od czasu przejęcie grupy przez Trenera Sikorę konsekwentnie podnosili swoje umiejętności i świadomość dotyczącą gry w piłkę nożną.
Z czasem zaczęły się pojawiać wyniki, a to wzmogło ambicje całego zespołu. W najbliższych dniach dowiemy się też, gdzie ostatecznie przyjdzie nam rywalizować podczas rundy wiosennej. Jednak niezależnie od tego czy awansujemy do 1 Ligi Wojewódzkiej czy też drugiej nasi młodzi piłkarze będą mierzyć się i konkurować z najlepszymi drużynami w swojej kategorii w województwie śląskim 🔝.
Ostatnio również wymieniona drużyna brała udział w mocno obsadzonych turniejach piłki nożnej:
Ekstratalent 🏅
Bełchatów Cup 🏅
Odra Centrum Cup 🏅
Wisła Cup 🏅
Gratulacje dla całego zespołu i Trenera Oskara Sikory! Trzymamy kciuki za baraże i wyczekujemy kolejnych wyzwań w nowej lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.