Najmłodsze grupy zagrały mecze sparingowe!

W czwartek 13 sierpnia nasi najmłodsi zawodnicy z roczników 2013/2014 rozegrali mecz ze swoimi rówieśnikami z drużyny Orlik Blachownia. Był to jeden z pierwszych takich meczy, grupy, która nie tak dawno podjęła treningi w Sportowej Częstochowie. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, z ogromnym zaangażowaniem walczyli o każdą piłką a przy tym bardzo dobrze się bawili. Tworzy się bardzo ciekawa drużyna!
 
Zaraz po najmłodszych na boisko zawitali ich odrobinę starsi koledzy z rocznika 2012/2013, którzy rywalizowali w systemie 6 zawodników + bramkarz, przygotowując się i zbierając pierwsze doświadczenia do rozgrywania meczy ligowych w kategorii Orlik. Przed tą grupą w nadchodzącym sezonie jest bardzo duże wyzwanie rywalizacji ze starszymi kolegami, ale patrząc na ich zaangażowanie i wolę walki możemy być spokojni, że w każdym meczu będą grać jak o mistrzostwo świata. Koledzy z drużyny Orlika byli górą w tej konfrontacji i zaserwowali nam porządną lekcję, z której zamierzamy skorzystać!
 
Dzień później ponownie grupa 2012/2013 wsparta dwoma kolegami z rocznika 2011 pojechała na kolejne mecze, tym razem do Wręczycy, gdzie mierzyliśmy się z tamtejszym Sokołem i kolegami ze Znicza Kłobuck.
 
Jak wspominaliśmy wyżej, pierwsze co rzuca się w oczy patrząc na poczynania naszego zespołu to ogromne zaangażowanie i wola walki. Brakuje nam doświadczenia i spokoju, ale to na pewno przyjdzie z czasem. Podjęliśmy walkę z naszymi rywalami i mimo dwóch porażek, schodziliśmy z boiska z podniesionymi głowami.
 
Niebawem kolejne wyzwania prze naszymi zespołami o czym będziemy informować na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.