Bieżące informacje – dla juniora, dorosłego i seniora

Początek roku już dawno za nami, nasze działania nabierają rozpędu, mamy kilka zmian, trochę komunikatów zatem zapraszamy do krótkiej lektury, która przybliży nasze obecne działania i plany na najbliższą przyszłość…

Profilaktyka poprzez sport

Jak informowaliśmy wcześniej, będziemy mieć przyjemność kontynuować trzecią edycję bezpłatnych zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z naszego miasta i okolic.

Zmianie ulegnie harmonogram naszych sobotnich zajęć. Nowa rozpiska treningów obowiązuje od 31 stycznia i prezentuje się następująco:

Siatkówka
grupa zaawansowana: 9.00
grupa początkująca: 10.30

Koszykówka
grupa zaawansowana: 9.00
grupa początkująca: 10.30

Piłka nożna:
Grupa początkująca i grupa zaawansowana: 12.00

Miejsce odbywania się zajęć pozostaje bez zmian: Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4 – sale treningowe 0.87 i 0.88. Zajęcia są bezpłatne z racji dofinansowania z budżetu Gminy Miasta Częstochowy !

Od tego roku wprowadziliśmy „deklarację uczestnictwa w zajęciach”, którą obowiązek mają wypełnić opiekunowie dzieci i młodzieży uczęszczającej na nasze zajęcia. Deklaracje są dostępne
u naszych trenerów. Prosimy je czytelnie wypełnić i zwrócić.

W najbliższą sobotę 24 stycznia wszystkie zajęcia są odwołane z racji zajętego obiektu!!

Sekcje piłki nożnej

Dzięki wsparciu wielu życzliwych ludzi sukcesem zakończyła się kampania związana z wnioskami składanymi w ramach Budżetu Partycypacyjnego, który po raz pierwszy został wprowadzony w naszym mieście.

Nasze zadanie pod nazwą: „Renowacja boiska do piłki nożnej, budowa placu rekreacji oraz placu zabaw przy ul. Lourdyjskiej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów” wygrało zdecydowanie rywalizację w projektach dzielnicowych. Dzięki temu niebawem ruszą prace związane z realizacja tego przedsięwzięciach na które przeznaczono kwotę 250 000 !! Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli świętować otwarcie tego obiektu, który przyczyni się do rozwoju całej sekcji piłki nożnej, wzrostu liczby grup młodzieżowych oraz ilości zawodników. Zanim to jednak nastąpi staramy się zapewnić odpowiednią jakość szkolenia w warunkach jakie mamy do dyspozycji.
W zeszłym miesiącu powstała kolejna grupa młodzieżowa.Mamy miejsce dla kolejnych chętnych, którzy chcą przystąpić do naszych zespołów dlatego zapraszamy serdecznie na treningi. Przyjdźcie i weźcie udział – Nabór trwa cały rok.

Poniżej telefony kontaktowe do trenerów wybranych grup młodzieżowych.

– Łukasz Sapała tel. 692 096 334

– Piotr Purgal tel. 783 833 307

– Adrian Cybulski tel. 889 747 032

Zajęcia dla Seniorów

W miesiącach listopad i grudzień organizowaliśmy bezpłatne zajęcia rekreacyjne dla naszych częstochowskich seniorów, które zakończyły się przed świętami Bożego Narodzenia.

Obiecywaliśmy, że będziemy na bieżąco informować jak wygląda sprawa kontynuacji zadania Pogodna jesień – starzej się zdrowiej. Zatem informujemy – wniosek o realizację mamy już przygotowany, na dzień dzisiejszy nie mamy uchwalonego budżetu miasta na rok 2015. Kiedy tylko zostanie zatwierdzony, złożymy dokumenty do odpowiedniego urzędu. Wtedy staniemy do konkursu i być może w niedługim czasie ponownie spotkamy się na zajęciach ZUMBA/aerobic, ćwiczeniach ogólnorozwojowych, warsztatach ruchowych i aquaaerobiku.

Jeżeli cokolwiek się zmieni, na pewno będziemy informować.

Ze Sportowym Pozdrowieniem !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.