Akcja: sprzątanie boiska przy Lourdyjskiej!

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Sobuczynie pomoże nam oczyścić z wysokich trwa i chwastów obszar na którym znajdują się boiska do gry w piłkę nożną przy ul. Lourdyjskiej.

Prace CZPK ruszą po najbliższym weekendzie (25-26 kwietnia 2015 roku). Aby jednak maszyny mogły wjechać na plac chcemy uprzątnąć zanieczyszczenia, które obecnie znajdują się na terenach boiska. Chodzi tutaj o pozostałości jakie zostały odkryte po melaminach (których już nie ma!!), gruz, śmieci, butelki i wiele, wiele innych.

Podobna akcja była organizowana już w zeszłym roku, jednak jak widać wielu ludzi nadal nie potrafi szanować cudzego mienia. Dlatego powtarzamy akcję i prosimy Was serdecznie o wsparcie i pomoc przy sprzątaniu, które odbędzie się w dwóch terminach:

Piątek 24 kwietnia w godzinach 16.00 – 19.00

Sobota 25 kwietnia w godzinach 9.00 – 13.00

Prosimy aby każdy zabezpieczył się we własnym zakresie w rękawiczki ochronne, mile widziany inny sprzęt, który może się przydać. Liczymy na Waszą pomoc !

P.S Jeżeli, ktoś ma czas i chęci może również pomagać przy sprzątaniu terenu w terminach i godzinach jakie mu na to pozwalają. Wszystkie śmieci wrzucamy do kontenera, który zostanie umiejscowiony w okolicach dawnego wjazdu na posesję.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów:

603 176 543 – Mateusz Wierzbicki

510 408 454 – Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.