Z Rakowem jak równy z równym

Sportowa Częstochowa 5️⃣7️⃣ Akademia Raków
Nasi zawodnicy z rocznika 2010/2011 prowadzeni przez Trenera Oskara Sikorę bardzo dobrze zaprezentowali się w pojedynku z drużyną RKS Raków Częstochowa, które zostało rozegrane na naszym boisku przy ul. Lourdyjskiej w miniony piątek.
Skazywani na pożarcie podopieczni Trenera Sikory zagrali bardzo dobre spotkanie. Od pierwszej do ostatniej minuty cały zespół był skoncentrowany i nastawiony na walkę o każda piłkę. Do 50 minuty spotkania utrzymywał się wynik remisowy, niestety w ostatnich minutach więcej piłkarskiego szczęścia było po stronie gości i to oni mogli się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów.
Mecz był niesamowicie wyrównany i na pewno nasz zespół w tej rywalizacji nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – do rozegrania zostają nam jeszcze dwa mecze w ramach rewanżu.
Bardzo cieszy, że nasi chłopcy stawili czoła drużynie, która każdy swój mecz kończyła z przewagą kilkunastu goli. Byli przygotowani pod względem psychicznym, fizycznym – razem tworzyli drużynę co było widać na boisku. Brawa za walkę i czekamy na kolejne emocje!
Sportowa Częstochowa ⚽ :
9 Marek Boborowski
14 Natan Jakubowski
7 Jakub Leks
5 Jakub Piasecki
10 Stanisław Sawionek
8 Adam Sieradzki
16 Eryk Staniec
15 Aleksander Czok
4 Szymon Pietrzak
Trener: Oskar Sikora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.