Trudny mecz naszych Orlików E2 – 2012/2013 Kruki!

W piątek rozegraliśmy kolejne spotkanie w lidze Orlik E2, w której występują nasi zawodnicy z rocznika 2012/2013 Kruki. Naszym rywalem był Lotnik Kościelec, z którym rywalizowaliśmy o pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

Miało to być dla nas trudna przeprawa i taka też była. Przeciwnicy przyjechali na nasz obiekt w mocnym składzie i nastawieni na walkę o zwycięstwo. Mimo wysokiej stawki meczu i stresu naszych zawodników, pokazaliśmy po raz kolejny, że na boisku nigdy się nie poddajemy i każdego rywala czeka z nami ciężka przeprawa o każdą bramkę.

Nasi zawodnicy na boisku robili co mogli, jednak nawet oddając serducho na zielonej murawie tego dnia to nie wystarczyło do odniesienia zwycięstwa. Notujemy za to kolejną, cenną naukę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości a znając nasz zespół będziemy trenować i podnosić swoje umiejętności i wrócimy silniesi! Gratulacje dla Lotnika!

Kadra: Jan Piasecki, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Piotr Trajdos, Mateusz Mielczarek, Aleks Oberski, Dawid Kałuża, Oliwier Nowak, Kacper Kleszczewski, Miłosz Kurek, Dawid Sieradzki, Adam Piech. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.