Sponsorzy, darczyńcy, wolontariusze pilnie poszukiwani

Nabór do sekcji piłki nożnej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów trwa w najlepsze. Obecnie sumując listy regularnie trenującej młodzieży w grupie starszej i młodszej jest około 50 młodych sportowców ! Z racji tego, że treningi odbywają się od początku września, a podział na grupy został ustanowiony pod koniec minionego miesiąca liczbę tą uznajemy za dobry prognostyk na przyszłość.

Aktualne harmonogramy treningów oraz aktualności z działań na rzecz sekcji i boiska sportowego zamieszczamy na bieżąco na naszej stronie internetowej. Ostatnio pisaliśmy również na temat wniosków do budżetu partycypacyjnego, które przy wsparciu mieszkańców dzielnicy i miasta będę realizowane, a tym samym pomogą w odnowieniu obiektu przy ul. Lourdyjskiej.

Aby sekcja dobrze funkcjonowała, młodzież miała dogodne warunki do trenowania i rozwoju potrzebna jest również pomoc z zewnątrz.

Dlatego apelujemy do wszystkich, którzy są zainteresowani wsparciem naszych działań i mają taką możliwość, że czekamy na nich z otwartymi rękami.
Każda pomoc; postać finansowa, rzeczowa (sprzęt sportowy, piłki, stroje, dresy, koszulki) czy wolontariatu będzie bardzo mile widziana.
Mamy świadomość, że im więcej osób wyciągnie pomocną dłoń tym więcej dobrego będziemy mogli zdziałać dla dzieci i młodzieży uprawiających sport.

W zamian oferujemy oczywiście reklamę i dozgonną wdzięczność.

W razie pytań lub propozycji prosimy o kontakt mailowy sportowa.czestochowa@gmail.com lub telefoniczny 510 408 454 Dawid Wytrzymały, 603 176 543 Mateusz Wierzbicki.

Ze Sportowym Pozdrowieniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.