Rocznik 2013 wziął udział w turnieju Ajaks CUP!

W miniona niedzielę nasi reprezentanci z rocznika 2013 wzięli udział w Turnieju Ajaks CUP rozgrywanym na Orliku przy ul. Pużaka.

Turniej rozgrywany był systemem dwóch grup, gdzie odbyła się rywalizacja „każdy z każdym”, następie po dwie drużyny z najlepszym bilansem punktowym awansowały do finału A, a drużyny z miejsc 3 i 4 rozgrywały finał B.

W pierwszej części rywalizowaliśmy z drużynami RAP Radomsko, AS Pajęczno i Akademią MABO Piotrków Trybunalski. W tej fazie wygraliśmy jeden mecz i dwa przegraliśmy, trafiając tym samym do finału B. Tam spotkaliśmy się z drużynami KS Stradom Częstochowa i UKS Ajaks. Druga faza turnieju była dla nas o wiele lepsza, najpierw pokonaliśmy Stradom a później drużynę gospodarzy, wygrywając Finały B.

W turnieju przyznawana była nagroda dla najlepszego zawodnika danej drużyny. U nas niniejsza statuetka została symbolicznie przekazana wszystkim zawodnikom, ponieważ każdy z nich dał z siebie całe serce.

Fajny turniej, sporo emocji i odwrócenie losów meczu ze Stradomiem zostaną przez nas długo zapamiętane!

Kadra: Aleks Oberski, Michał Balsam, Mateusz Barczyński, Kacper Parzonka, Piotr Trajdos, Franciszek Nyga, Dawid Kałuża, Jan Piasecki.

Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.