Rocznik 2013/2014 z Trenerem Łukaszem Sapałą również rywalizował w weekend!

W niedzielę 8 grudnia w obiekcie Hali Sportowej Częstochowa nasi zawodnicy z rocznika 2013/2014 wraz z trenerem Łukaszem Sapałą wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2013, który był jednocześnie X Memoriałem  Przemysława Kożucha.

Udział w turnieju wzięły drużyny: Skra Częstochowa, RAP Radomsko, Juventus Piekary Śląskie, AP Piotrków Trybunalski, Ajaks Częstochowa, Ruch Chorzów, Józefka Chorzów, Champions Piotrków Trybunalski.

Każda drużyna miała zagwarantowane 8 meczy i nie była prowadzona żadna klasyfikacja końcowa. Liczyła się nauka, zbieranie doświadczenia i dobra zabawa – to co jest najważniejsze w tych kategoriach wiekowych.

Nasi młodzi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Dobra postawa na boisku przełożyła się na efekt końcowy, gdzie udało nam się 5 razy cieszyć ze zwycięstwa, natomiast 3 razy nasi rywale strzelili nam więcej bramek. Fakt zwycięstw jak wspominaliśmy jest sprawą drugorzędną, jednak ta grupa do niedawna musiała często uznawać wyższość swoich rywali – teraz nasza wspólna praca zaczyna procentować, co możemy oglądać na boisku przy okazji kolejnych meczy i turniejów.

Gratulujemy świetnej postawy i oczywiście dalej pracujemy, aby radości na boisku było coraz więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.