Reprezentacja SSC podczas II Częstochowskigo Dnia Sportu

Sekcja piłki nożnej Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa działająca obecnie w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów od dłuższego czasu ciężko trenuje i podnosi swoje umiejętności pod okiem naszych trenerów.
W piłce nie ma nic bardziej emocjonującego niż mecze, bramki, udane akcje… sukcesy a czasem i porażki, które powinny motywować do dalszego działania.

I tak nadeszła pora by nasi reprezentanci poznali smak rywalizacji na sportowej arenie, gdzie zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z innych częstochowskich klubów.

Podczas II Częstochowskiego Dnia Sportu, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, poza mnóstwem atrakcji przygotowanych dla widzów w postaci stoisk sportowych czy licznych efektownych pokazów, swój udział będą mieć również nasi młodzi sportowcy. Odbędą się tam bowiem dwa turnieje piłki nożnej; w rocznikach 2004 i młodsi oraz 2006 i młodsi, gdzie oczywiście nie zabraknie naszej sekcji. Wszyscy znamy życie i na pewno zdajemy sobie sprawę jak trudne wyzwanie czeka debiutantów w mocno obsadzonych zawodach sportowych.
Dlatego też zapraszamy wszystkich Was, abyście wspierali dopingiem naszych chłopaków ! Oni tego potrzebują w tej chwili najbardziej, ponieważ początki zawsze bywają ciężkie.

Bądźcie tam razem z nimi!

Turniej dla rocznika 2004 i młodszych
Start: godzina 9.00

Turniej dla rocznika 2006 i młodszych
Start: godzina ok. 15.00

To są akurat najmłodsi reprezentanci naszego Stowarzyszenia, ale nie jedyni !
Do turniejów z siatkówki i koszykówki również przystąpią ich starsi koledzy i koleżanki, którzy biorą udział w sobotnich zajęciach realizowanych pod nazwą „Profilaktyka poprzez sport”. Za nich też bardzo mocno trzymajcie kciuki !

Obsada turniejów przez reprezentację Sportowej Częstochowy wygląda imponująco – młodzi sportowcy, powodzenia i pamiętajcie „Nigdy nie rezygnujcie z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.