Przyjaciel Sportowej Częstochowy – MK Systemy Kominowe!

„MK” Systemy Kominowe Monika Chruścińska

Równoległa 63a, 42-216 Częstochowa

Telefon: 34 371 04 95

Mail: mkczestochowa@o2.pl

https://www.mkzary.pl/

 

Jeżeli w Waszych planach znajdują się jakikolwiek kwestie związane z systemami kominowymi – to bez zastanowienia polecamy Wam naszych Przyjaciół z MK Systemy Kominowe – od wielu lat w branży, ogólnopolski zasięg z oddziałem w Częstochowie! Nie zapomnijcie wspomnieć, że trafiliście w to miejsce dzięki Sportowej Częstochowie – nasi Przyjaciele będą wiedzieć, że staramy się ich wspierać tak jak oni wspierają nas!

MK Systemy Kominowe to jeden z największych producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych w Polsce, będący nie tylko wyznacznikiem jakości, ale również firmą wprowadzającą nowatorskie rozwiązania. Dołączając do Joncoux Group, MK Systemy Kominowe stało się częścią największej grupy producentów systemów kominowych w Europie, unowocześniając swoją technologię.

MK Systemy Kominowe to wykwalifikowana kadra i ponad 350 maszyn, dzięki którym są w stanie wyprodukować i dostarczyć produkty szybko, w każde miejsce w Europie.  To również najnowsze technologie, produkty certyfikowane w najlepszych instytutach (MPA, TÜV Nord, LNE), ciągła dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy. Potwierdzają to certyfikaty ISO Systemu  Zarządzania Jakością ISO EN 9001 oraz Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO EN 14001. Wszystkie te czynniki zaowocowały spójną ofertą systemów kominowych jedno-  i dwuściennych, systemów do kotłów turbo i kondensacyjnych, do agregatów, urządzeń kogeneracyjnych oraz designerskim systemem ZEN.

Będąc przekonanym o najwyższej jakości i bezpieczeństwie produktów, z okazji 25 lecia firmy, postanowiono wydłużyć okresy gwarancji do 25 lat!!

MK Systemy Kominowe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży kominów ze stali nierdzewnej w Polsce. Kominy kupowane są przez klientów indywidualnych, zwracających uwagę na jakość i bezpieczeństwo oraz wielkie przedsiębiorstwa, ceniące spójność oferty i wieloletnią gwarancję.

MK Systemy Kominowe docenił również rynek niemiecki. To tam trafia duża część produktów. Poza rynkiem niemieckim systemy kominowe kupowane są w wielu innych krajach m.in. Anglii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, na Litwie, na Ukrainie, Estonii, Rumunii, Kazachstanie, Rosji, na Węgrzech, Austrii i Szwajcarii, a cała Grupa dodatkowo we Francji i krajach Beneluxu. Potwierdza to jakość i dopasowanie produkcji do poszczególnych rynków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.