Profilaktyka poprzez sport – kontynuacja bezpłatnych zajęć

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa wraca z bezpłatnymi zajęciami sportowymi dla dzieci i młodzieży z Częstochowy i okolic.
Kontynuujemy zadanie publiczne Profilaktyka poprzez sport. Polega ono na organizacji bezpłatnych treningów sportowych z zakresu; zajęć ogólnorozwojowych, gimnastyki korekcyjnej, piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.

Zajęcia skierowane są dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia a uczestniczyć w nich mogą wszyscy chętni bez względu na poziom umiejętności. Zajęcia ogólnorozwojowe i gimnastyka korekcyjna przeznaczone są dla dzieci do 11 roku życia. Natomiast sporty zespołowe podzielone są na grupy; początkującą oraz zaawansowaną. Poniżej prezentujemy harmonogram na zajęcia w miesiącu wrześniu:

Gimnastyka korekcyjna i zajęcia ogólnorozwojowe ruszają od środy 3 września i odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę do końca roku.

Treningi z dyscyplin zespołowych rozpoczną się od soboty 6 września. Każda dyscyplina podzielona będzie na dwie grupy; początkującą i zaawansowaną. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze zajęcia.

* Miejsca zajęć mogą ulec zmianie w przypadku złej pogody.

** Od października wszystkie zajęcia będą prowadzone w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasta Częstochowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.