Profilaktyka poprzez sport! Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Profilaktyka poprzez sport! Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży wróciły do Hali Sportowej Częstochowa!

Ponownie można skorzystać z oferty bezpłatnych zajęć rekreacyjno sportowych organizowanych przy ul. Żużlowej 4 w Częstochowie. Zadanie publiczne współfinansowane z budżetu Gminy Miasta Częstochowy mające na celu zachęcanie dzieci i młodzież do aktywności fizycznej  jest już dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób. Realizatorem niniejszego zadania jest Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa.

Tematyka zajęć jest tak szeroka, tak że każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Podczas naboru nie są weryfikowane umiejętności uczestników, nie ma również limitów związanych z wyborem konkretnych zajęć. Jeżeli ktoś ma wystarczająco dużo energii i chęci może uczęszczać na wszystkie zaproponowane zajęcia. Jedyne co nam potrzeba to strój sportowy, odpowiednie obuwie i woda mineralna. Za zajęcia zgłaszamy się kilka minut przed ich rozpoczęciem, tak aby spokojnie sie do nich przygotować.

Profilaktyka poprzez sport!
Tematyka zajęć:
– Ćwiczenia z elementami gimnastyki korekcyjnej,
– Gry i zabawy ruchowe
– Koszykówka (grupa początkująca -młodsza, zaawansowana – starsza)
– Piłka nożna (grupa początkująca -młodsza, zaawansowana – starsza)

W przypadku pytań proszę kontaktować się mailowo: sportowa.czestochowa@gmail.com lub poprzez FB https://www.facebook.com/StowarzyszenieSportowaCzestochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.