Pracowity początek nowego roku! Obóz zimowy Sudety 2020

Trochę ciszy było na naszej stronie, jednak to nie wyraz lenistwa a bardzo wzmożonej pracy jaka czekała nas z nastaniem nowego 2020 roku! Wszystkim co związane z naszą sekcją zajmujemy się sami, zatem czasem zdarzają nam się zaległości, za które już się zabieramy i będziemy starali się być już ze wszystkim na bieżąco!

W dniach 11 – 18 stycznia nasza 44 osobowa ekipa wraz z trenerami wyjechała do Głuchołaz na pierwszy w naszej historii obóz zimowy.

8 dni pełnych treningów, meczy kontrolnych oraz dodatkowych atrakcji w postaci basenów, lodowiska, groty solnej, dwóch wycieczek: Góra Chrobrego i Kopa Biskupia minęło bardzo szybko.
Z wyjazdu wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale jednocześnie szczęśliwi. W tym niesamowicie napiętym grafiku, nie odpuściliśmy żadnych zajęć i jesteśmy z tego dumni.

Wielu chłopców było po raz pierwszy tak długo poza domem i dla nich należą się gratulacje, ponieważ dzielnie znosili trudy rozstania i trenowali z wielkim poświęceniem. Natomiast Ci, dla których był to już kolejny obóz sportowy, wspierali swoich młodszych, mniej doświadczonych kolegów – taka postawa bardzo nam się podobała! Wierzymy, że jako Sportowa Częstochowa tworzymy jedną wielką rodzinę!

Więcej o naszym obozie znajdziecie na naszym FB – https://www.facebook.com/StowarzyszenieSportowaCzestochowa

Za rok na pewno zorganizujemy kolejny taki wyjazd i mamy nadzieję, że chętnych będzie jeszcze więcej, bo jak doskonale wszyscy wiemy – Każdy obóz to inna przygoda!

Ruszyliśmy z zapisami na obóz letni. Dopinamy ostatnie szczegóły i niebawem dostaną Państwo ostateczną ofertę. Wiemy na pewno, że będzie ograniczała nas liczba miejsc. Dlatego zachęcamy do składania deklaracji jak najszybciej.

Zapisy u trenerów Arkadiusza Cygana, Oskara Sikory i Dawida Wytrzymałego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.