Powróciły rozgrywki Orlik E2, w których rywalizują nasi zawodnicy z rocznika 2012/2013!

W piątek, 23 kwietnia po raz pierwszy w rundzie wiosennej do meczu ligowego przystąpili zawodnicy prowadzeni przez Trenera Dawida Wytrzymałego z rocznika 2012/2013 Sportowa Częstochowa – Kruki.
Nasza drużyna udała się na mecz do Czarnego Lasu, gdzie mierzyła się z drużyną Płomienia. Pogoda do najlepszych nie należała, ale nie było to najważniejsze tego dnia. Radość z powrotu do rywalizacji na zielonej murawie była ogromna i nic nie było jej w stanie zakłócić. Mecz zaczęliśmy od obustronnych ataków, jednak to po stronie gospodarzy lepsza była skuteczność i straciliśmy dwie bramki. Nie złamało to ducha drużyny i konsekwentnie dalej próbowaliśmy przełamać nasza niemoc strzelecką. Zostało to nagrodzone i kolejne bramki padały już łupem Sportowej Częstochowy co pozwoliło nam najpierw na doprowadzenie do remisu a następnie strzelenia bramek, które dały nam pierwszą wygraną w zmaganiach ligowych. Radość zespołu po końcowym gwizdku była ogromna. Chłopcy ciężko pracowali od początku sezonu rywalizując ze starszymi kolegami i koleżankami, dlatego ten mecz to niejako nagroda za trud włożony w każde spotkanie.
Cieszymy się, jednak nie zapominamy, że przed nami jeszcze wiele pracy. Pracujemy dalej i w każdym kolejnym meczu będziemy walczyć o zwycięstwo pokazując na boiskach jak najlepszą grę nad którą pracujemy każdego tygodnia. Dziękujemy naszym rywalom za emocjonujący pojedynek i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji ligowej!
Kadra: Dawid Sieradzki, Adam Piech, Miłosz Kurek, Kacper Kleszczewski, Oliwier Nowak, Aleksander Tąpała, Jan Piasecki, Dawid Kałuża, Franciszek Nyga, Piotr Trajdos, Franciszek Gusza, Aleks Oberski, Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.