Półmetek ligowy rocznika 2012/2013 KRUKI w Lidze Orlik E2!

Nietypowo, bo w sobotę nasi zawodnicy wybrali się na rozegranie kolejnego spotkania ligowego, naszym rywalem był KOS Victoria Częstochowa. Deszczowa pogoda, nie zniechęciła żadnej z drużyn, które z ogromnym zapałem przystąpiły do tego spotkania.
Pierwsza część spotkania to bardzo wyrównana rywalizacja i walka na całej długości i szerokości boiska. Tradycyjnie stwarzaliśmy sporo sytuacji strzeleckich, jednak wykorzystywaliśmy niewielką ich część. Mimo to, gra zespołu mogła się podobać, przynajmniej kilka rozegranych akcji stało na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem technicznym jak i taktycznym.
W drugiej połowie udało nam się poprawić naszą skuteczność i pracę w obronie, co skutkowało odskoczeniem rywalom na kilkubramkowe prowadzenie, które utrzymaliśmy już do końca meczu.
Dziękujemy drużynie Victorii za dobry mecz i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach ligowych!
Był to nasz piąty mecz ligowy, zatem mamy półmetek rozgrywek w których bierzemy udział. Przed nami mecze rewanżowe a najbliższy już w piątek 28 maja na naszym obiekcie z drużyną Płomień Czarny Las. Początek meczu o godzinie 17.00!
Kadra: Dawid Sieradzki, Adam Piech, Kacper Kleszczewski, Oliwier Nowak, Aleksander Tąpała, Miłosz Kurek, Jan Piasecki, Piotr Trajdos, Aleks Oberski, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Dawid Kałuża. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.