Po weekendzie

Po weekendzie na pewno zdecydowanej większości Polaków jakoś tak łatwiej było wstać do szkoły lub pracy, wczorajsze emocje meczu finałowego Mistrzostw Świata jeszcze nie opadły i przez długi czas spotkanie będzie szeroko omawiane w środowisku sportowym.

🙂 My również cieszymy się z sukcesu naszych siatkarzy i przyłączmy się do tysięcy gratulacji kierowanych pod adresem naszych bohaterów narodowych 🙂

To było wczoraj, natomiast w sobotę tradycyjnie spotkaliśmy się w naszym gronie na kolejne zajęcia prowadzone w ramach Profilaktyki poprzez sport. Mimo tego, że w nocy trochę popadało i pogoda nie dawała pewności na sprzyjające warunki znowu częstochowska młodzież licznie stawiła się w Hali Sportowo – Widowiskowej „Polonia” oraz na boisku wielofunkcyjnym przy ul. PCK 18 w Częstochowie. Przypominamy, że były to przed ostatnie zajęcia na tych obiektach, w najbliższa sobotę 27 września widzimy się tam ostatni raz , po czym wszystkie zajęcia przenoszą się do Hali Sportowej Częstochowa. Wszyscy uczestnicy oraz ich rodzice/opiekunowie otrzymają na treningach nowy harmonogram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.