Piłkarski weekend drużyny Trenera Arkadiusza Cygana!

Nasza najstarsza grupa zawodników w miniony weekend dostarczyła nam niesamowicie dużo emocji i radości.
 
W piątek na zaproszenie zaprzyjaźnionego klubu Unii Rędziny udaliśmy się na rozegrania meczu sparingowego. Wysoka frekwencja w obu zespołach pokazała, że drużyny poważnie potraktowały to spotkanie. Mecz obfitował w wiele bramek, emocji i co najważniejsze, był dobrą lekcją dla obu zespołów.
 
Piątkowy mecz był dla nas niejako przygotowaniem do rywalizacji turniejowej jaka czekała nas w Koniecpolu w niedzielę.
W grupie podopieczni Trenera Cygana spotkali na swojej drodze drużyny: Piaskowianki Piaski, Pilicy Koniecpol i Płomień Częstochowa. Po dobrych meczach grupę zakończyliśmy na I miejscu i w półfinale przyszło nam rywalizować z drużyną Football Academy Jędrzejów. Dobrze dysponowani zawodnicy Sportowej w dobrym, efektownym stylu zameldowali się w finale, gdzie po raz drugi tego dnia mieli mierzyć się z gospodarzem turnieju Pilicą Koniecpol.
 
Finał jako mecz był bardzo ciężki i zacięty, na szczęście w naszej drużynie grał zdobywca jedynego gola tego meczu Kacper Radwański i dzięki temu cała drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju!
 
Przy okazji warto wspomnieć, że swoją kolejną już statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał nasz bramkarz Michał „Gucio” Szymczyk!
 
Gratulujemy Trenerowi, drużynie oraz naszym rywalom. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.