Piłkarska niedziela sportowych wojowników Trenera Dawida Wytrzymałego!

W niedzielę w rywalizacji uczestniczyli również zawodnicy z rocznika 2012/2013, którzy w godzinach porannych wzięli udział w turnieju Pilica CUP, gdzie ostatecznie uplasowali się na trzecim miejscu a następnie wyruszyli zbierać cenne doświadczenie do Radomska!
 
Na zawodach nasi młodzi piłkarze dostarczyli nam niesamowicie wiele emocji. Trzy mecze wygrali natomiast w dramatycznych okolicznościach dwa razy ulegali swoim rywalom. Turniej pokazał, że w tej drużynie drzemie spory potencjał, a drużyna jest ze sobą coraz bardziej zżyta zarówno na boisku jak i poza nim.
 
Kadra: Dawid Sieradzki, Adam Piech, Kacper Kleszczewski, Oliwier Nowak, Franciszek Gusza, Piotr Trajdos, Dawid Kałuża, Jakub Szulc, Aleksa Oberski, Jan Piasecki, Franciszek Nyga. Trener: Dawid Wytrzymały.
 
Po kilku godzinach przerwy drużyna udała się na trójmecz do Radomska, gdzie rywalizowała z drużynami z rocznika 2012 – UKS Ajaks Częstochowa i Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko. Mimo zmęczenia po turnieju halowym, postawiliśmy twarde warunki naszym rywalom, którzy okazali się bardzo dobrze poukładanymi i mającymi wysokie umiejętności zespołami. Na pewno po tych dwóch meczach wiemy, co musimy poprawić w naszej grze i umiejętnościach poszczególnych zawodników. Bardzo cenna lekcja!
 
Po pracowitym weekendzie, wracamy do treningów i już szykujemy się na kolejne, piłkarskie wyzwania!
 
Kadra: Kadra: Dawid Sieradzki, Adam Piech, Kacper Kleszczewski, Aleksander Tąpała, Franciszek Gusza, Piotr Trajdos, Dawid Kałuża, Jakub Szulc, Aleksa Oberski, Jan Piasecki, Franciszek Nyga. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.