Pierwszy wyjazdowy turniej rocznika 2014/2015 z Trenerem Piotrem Purgal!

W miniony weekend nasi reprezentanci z rocznika 2014/2015 prowadzeni przez Trenera Piotra Purgala udali się za pierwszy dwudniowy turniej w swoim życiu – Kraków CUP.

Nasi młodzi piłkarze mierzyli się na nim z takimi drużynami jak: Hutnik Kraków, Wiślacka Szkoła Futbolu, KS Kabel Kraków, KS Podgórze, Mam Talent Limanowa, Masterkids Skawa, MKS Kraków Nowa Huta, Krakus Swoszowice, Iwanowicka Akademia Futboluczy TS Węgrzce.

Zawodnicy byli przez cały czas wspierani przez swoich rodziców, którzy również postanowili się wybrać na wyjazd ze swoimi pociechami. Dziękujemy im za doping, o którym wspominali również organizatorzy wydarzenia oraz reklamę naszego klubu w Krakowie!

Świetna, piłkarska zabawa, ogrom emocji, niesamowite przeżycia i cenne lekcje zostaną już na zawsze z naszymi piłkarzami, którzy w przyszłości będą wspominać swój pierwszy wyjazd.

Wszyscy zawodnicy na boiskach dali z siebie wszystko zaznając zarówno zwycięstw, jak i remisów, czy porażek. Najważniejsze, że wrócili zmęczeni i szczęśliwi odbytą przygodą! Niebawem przed zawodnikami i zawodniczkami kolejne wyzwania, na które już wyczekujemy i widząc zaangażowanie Trenera Piotra, rodziców i samych sportowców jesteśmy spokojni i kolejne lata w Sportowej Częstochowie!

Wielkie podziękowania również dla narzeczonej naszego Trenera Natalii Wawrzyniak, która postanowiła wesprzeć Trenera przy opiece nad posiadającymi niespożyte pokłady energii młodymi sportowcami 🙂

Organizatorom gratulujemy udanego turnieju i na pewno pojawimy się u nich jeszcze wiele razy!

 

Kadra: Wiktor Sprycha, Ignacy Helm, Borys Zatoński, Marta Brącel, Tymoteusz Kościański, Roch Grabowski, Leon Długosz, Bartosz Pawlak, Dawid Morawski, Gracjan Kielan, Michał Szlęzak, Adam Szóstek. Trener Piotr Purgal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.