Pierwszy trening na Aniołowie

We wtorek 2 września Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa zainaugurowało treningi sekcji piłki nożnej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów, gdzie powstaje klub piłki nożnej.
Na pierwszym oficjalnym treningu przy Szkole Podstawowej nr 24, ul. Hubermana 7 w Częstochowie pojawiło się czternaście osób.

Mamy nadzieję, że z każdym treningiem nowych zawodników i miłośników piłki nożnej będzie przybywać, co doprowadzi do pogrupowania młodych piłkarzy na kategorie wiekowe.

Przypominamy, że kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (6 września) przy Szkole Podstawowej nr 31, ul. PCK 18 (dzielnica Tysiąclecie) gdzie Stowarzyszenie prowadzi bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach zadania publicznego Profilaktyka poprzez sport i traktowane będzie jako dodatkowy trening.

Treningi w przyszłym tygodniu natomiast odbędą się w poniedziałek 8 września, godz. 17.00 oraz czwartek, również o godz. 17.00. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 24. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Niebawem zaprezentujemy harmonogram treningów na okres jesienno – zimowy.

! WAŻNE !

Przypominamy wszystkim rodzicom, aby udali się wraz z dziećmi do lekarza pierwszego kontaktu i poprosili o skierowanie do lekarza sportowego w celu przeprowadzenia niezbędnych badań.
Prosimy pamiętać również i pobraniu i zwrocie dokumentów potrzebnych do rejestracji zawodników w związku piłki nożnej (dokumenty prosimy oddawać trenerom).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.