Ostatni dzień głosowania!

W zwycięstwie w tym meczu – prosimy Was o pomoc! Czasu coraz mniej – prosimy o głosy!
Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do realizacji poprzez Budżet Obywatelski w 2021 roku – koniec głosowania przypada na 25 listopada.
Liczymy, że w tym czasie będziecie mogli poświęcić nam kilka minut i poprzez oddanie głosu na naszą inicjatywę – wesprzecie działania na rzecz sportowego rozwoju na rzecz dzieci i młodzieży.
P.S – Jeśli jest to możliwe, nie odwlekajcie oddania głosu na ostatnia chwilę, w natłoku obowiązków, wiemy, że czasem takie sprawy umykają – a tutaj każdy głos na ogromne znaczenie! 🙂
Do realizacji zgłosiliśmy ZADANIE DZIELNICOWE (WYCZERPY – ANIOŁÓW) NR 802 „ZAPLECZE SZATNIOWE DLA MŁODYCH SPORTOWCÓW” – dotyczy boiska przy ul. Lourdyjskiej.
Jako zadanie ogólnomiejskie popieramy zadanie nr 184 „BUDOWA BOISKA VICTORII CZĘSTOCHOWA Z NAWIERZCHNIĄ SZTUCZNĄ”
Zasady głosowania:
1. W głosowaniu biorą udział mieszkańcy Częstochowy, którzy ukończyli 13 rok życia.
2. Głosowanie odbywa się poprzez kartę do głosowania, wypełnianą na platformie internetowej do głosowania na stronie internetowej www.konsultacje.czestochowa.pl, przy użyciu darmowego kodu SMS.
3. Przy użyciu jednego numeru telefonu mogą zagłosować 2 osoby, ponieważ na jeden numer telefonu można otrzymać 2 kody – po jednym dla każdej z 2 osób.
4. Głosujący mogą oddawać głosy na zadania ogólnomiejskie i zadania dzielnicowe (dotyczące tych dzielnic, w których zamieszkują).
5. Każdy mieszkaniec Częstochowy ma do dyspozycji w sumie 20 głosów – 10 na zadanie dzielnicowe i 10 na zadanie ogólnomiejskie.
Prosimy Was o pomoc w spełnieniu marzeń! Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.