Najmłodsza grupa 2012/2013/2014 – rozpoczęła sezon halowy!

W minionym tygodniu (ostatni tydzień października) po raz pierwszy z treningów w hali sportowej korzystały nasze najmłodsze grupy treningowe, czyli chłopcy z roczników 2012/2013/2014 prowadzone przez trenera Łukasza Sapałę i Dawida Wytrzymałego.
 
18 osób we wtorek i środę stawiło się w Hali Sportowej Częstochowa, żeby rozpocząć kolejny etap swojej przygody sportowej – część z naszych młodych piłkarzy, po raz pierwszy odbyła trening piłkarski w hali!
 
Zaangażowanie w tej grupie stoi na bardzo wysokim poziomie, zatem bardzo dobrze weszliśmy w okres jesienno – zimowy i zabieramy się do pracy połączonej oczywiście z dobrą zabawą ;)!
 
Z drugiej strony z utęsknieniem wyczekujemy już wiosny i powrotu na zieloną murawę, bo tam jest nasze miejsce, ale póki co damy sobie radę w innych warunkach – z korzyścią dla umiejętności naszych piłkarzy! Niebawem przed nami turnieje halowe i nowe doświadczenia – dla wielu to będzie pierwszy kontakt ze zmaganiami w halach. Na pewno będziemy informować o tym co dzieje się w grupie!
 
Harmonogram treningów:
Wtorki 17.30 – 19.00
Środy 17.30 – 19.00
 
Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4 – sale treningowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.