Inauguracja treningów sekcji piłki nożnej

W środę 12 sierpnia o godzinie 18.00 na boisku piłkarskim przy ul. Lourdyjskiej w dzielnicy Wyczerpy – Aniołów odbędą się treningi dla wszystkich grup wiekowych sekcji piłki nożnej Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa…

Będą to inauguracyjne zajęcia, gdzie przy okazji opiekunowie i zawodnicy poznają plany treningowe na nadchodzące miesiące oraz plany dalszego rozwoju sekcji.

Podczas zebrania opiekunowie otrzymają również dokumenty, które będą niezbędne do zgłoszenia młodych sportowców w ligach młodzieżowych rozgrywanych pod egidą Częstochowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie. Prosimy o DOKŁADNE wypełnienie ich i dostarczenia na kolejnych zajęciach trenerom prowadzącym.

Dodatkowo przypominamy, że młodzież, która będzie zaczynać swoją przygodę w naszych sekcjach musi koniecznie wykonać szereg badań i udać się do lekarza sportowego (skierowanie na badania i do lekarza medycyny sportowej od lekarza rodzinnego). Zawodnik, który nie będzie miał ważnych badań, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach treningowych i spotkaniach meczowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.