Gościliśmy na Jubileuszu 85 – lecia naszych Przyjaciół z KS Stradom Częstochowa!

W sobotę 23 listopada nasza drużyna złożona z zawodników z rocznika 2012/2013 udała się na turniej uświetniający piękny jubileusz 85 – lecia KS Stradom Częstochowa. Klubu z którym na boiskach rywalizujemy o zwycięstwa a poza boiskiem przyjaźnimy się z zawodnikami, trenerami oraz działaczami.

Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić organizacja oraz atmosfera stała na najwyższym poziomie – bardzo dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego święta i życzymy kolejnych doniosłych jubileuszy!

W rywalizacji udział wzięło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, my trafiliśmy do grupy B, gdzie przyszło nam mierzyć się z FA Jurajska, Ajaks Częstochowa, KOS Victoria oraz RAP Radomsko.

Finalnie z grupie zanotowaliśmy zwycięstwo, remis i dwie porażki. Po wyjściu z grupy czekała nas walka o siódme miejsce z zespołem UKS Beniaminek. Niestety mimo ambitnej postawy musieliśmy uznać wyższość UKSu i uplasowaliśmy się na ósmym miejscu.

Turniej traktujemy jako kolejną wspaniałą, sportową przygodę i wyciągamy wnioski na przyszłość. Młodzi piłkarze Sportowej Częstochowy mają przed sobą jeszcze wiele turniejów/zawodów sportowych w najbliższym okresie zimowym o czym będziemy oczywiście informować. Trzymajcie za nas kciuki a my dalej pracujemy nad kształtowaniem piłkarskich umiejętności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.