Drugi mecz rundy wiosennej Orlika E2!

Po pierwszym ligowym zwycięstwie w zeszłej kolejne z dużym optymizmem do kolejnej potyczki ligowej przystąpiła drużyna prowadzona przez Trenera Dawida Wytrzymałego z rocznika 2012/2013 Kruki, występująca w lidze Orlik E2 (dla roczników 2011 i młodszych).
rywalem na boisku przy ul. Lourdyjskiej były reprezentantki ISD – UJD GOL Częstochowa. Rywal wymagający co potwierdził niniejszy mecz. Zawodniczki GOLa miały nad nami dużą przewagę warunków fizycznych, co nasi zawodnicy starali się nadrabiać ambitną postawą i walecznością, z której są już dobrze znani wśród swoich przeciwników.
Mecz zaczął się od naszej przewagi w kwestii sytuacji podbramkowych, ale niestety nasza skuteczność zostawiała dużo do życzenia. Natomiast nasze rywalki bez litości wykorzystywały nadarzające się okazję. Pierwsza część spotkania to naprawdę ładna, zespołowa gra wojowników Sportowej Częstochowy, którzy w końcu przełamali się i zaczęli odrabiać straty. Ostatecznie na zakończenie pierwszej części spotkania schodzili prowadząc. Na pochwałę tutaj zasługuję zarówno cały zespół jak i każdy zawodnik indywidualnie!
W drugiej części ponownie mieliśmy problemy ze skutecznością, natomiast nasze rywalki nie miały takich kłopotów. Mimo naszej ambitnej postawy, walki do samego końca, po gwizdku kończącym mecz musieliśmy uznać wyższość rywala.
Gra w pierwszej części spotkania napawa optymizmem i jeśli uda nam się w przyszłości utrzymać koncentrację i zaangażowanie takie jak pokazaliśmy w pierwszych 30 minutach to naprawdę drużyna Sportowej Częstochowy może jak równy z równym rywalizować nawet z teoretycznie mocniejszymi przeciwnikami.
Wierzymy, że tak się stanie, ale nic nie zrobi się samo. Wracamy do dalszych treningów i staramy się pracować nad całym zespołem!
Kadra: Dawid Sieradzki, Miłosz Kurek, Kacper Kleszczewski, Oliwier Nowak, Dawid Kałuża, Aleks Oberski, Franciszek Gusza, Franciszek Nyga, Piotr Trajdos, Adam Piech, Jan Piasecki. Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.