Dobry występ drużyn z rocznika 2013 na turnieju Graj w Piłkę Człowieku!

W sobotę 11 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się kolejna seria turniejów pod nazwą Graj w Piłkę Człowieku.

Nasze drużyny reprezentowały nas między innymi w kategorii 2013, gdzie przyszło nam mierzyć się z takimi drużynami jak: Orkan Rzerzęczyce, KS Stradom Częstochowa, SKRA Lejdis Częstochowa, LUKAM 2010, Bumerang Wrocław, AS Pajęczno.

Drużyna Lwów dotarła do wielkiego finału ulegając nieznacznie bardzo mocnej drużynie z Wrocławia, natomiast ich koledzy z ekipy Kruków prowadząc w spotkaniu półfinałowym  stracili bramkę w ostatniej sekundzie meczu, była to bramka na 1-1, dlatego o finał musieli zawalczyć poprzez konkurs rzutów karnych. Tutaj lepszymi wykonawcami okazali się wspomniani wcześniej zawodnicy z Wrocławia, którzy ostatecznie zwyciężyli w całych rozgrywkach.

Nie mniej naszym reprezentantom należą się duże słowa uznania, obie ekipy grały cały turniej bez żadnej zmiany z racji kłopotów kadrowych spowodowanych zachorowaniami.

 

Wspaniałe emocje i spory zastrzyk nowych doświadczeń, które mamy nadzieję zmotywują młodych piłkarzy do dalszej, sumiennej pracy. Na zwycięstwa przyjdzie jeszcze czas!

 

Kadra:

LWY: Michał Balsam, Jan Piasecki, Antoni Wojtyto, Jakub Kowalczyk, Kacper Parzonka.

KRUKI: Mateusz Mielczarek, Franciszek Nyga, Bartosz Zatoń, Piotr Trajdos, Aleks Oberski.

Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.