Czwarta kolejka Orlika młodszego!

Piątek 25 września to kolejne emocje ligowe w wykonaniu naszych Orlików młodszych z rocznika 2012/2013. W deszczowe popołudnie gościliśmy na swoim boisku drużynę UKS Ajaks Częstochowa.

Nieprzyjazna aura nie przeszkodziła w rozegraniu emocjonującego spotkania. Mimo porażki możemy pochwalić naszych zawodników za podjęcie walki i grę do samego końca. Wielokrotnie w tym spotkaniu brakowało nam szczęścia pod bramka rywali, jednak na poprawę skuteczności i samej gry mamy jeszcze czas. Postawa naszych małych piłkarzy napawa optymizmem co stanowi największą wartość. Wynik końcowy 10:3 dla Ajaksu.

Bardzo dziękujemy drużynie gości za świetny mecz i niesamowicie koleżeńską postawę. Nie zapomnieli o naszym kontuzjowanym zawodniku Adamie Jabłońskim z rocznika 2010, który uległ wypadkowi i sprezentowali mu książkę o najlepszym polskim piłkarzu Robercie Lewandowskim. W środku podpisy i pozdrowienia dla Adama. Brawo Wy – jesteście wielcy!

 

W nadchodzącym tygodniu rozegramy kolejne dwa mecze ligowe. We wtorek zaległy mecz pierwszej kolejki na wyjeździe z Football Academy Częstochowa. Ten sam zespół będziemy gościć w piątek 2 października. Oba mecze zaczynają się o godzinie 17.00.

Gramy dalej!

Kadra: Dawid Sieradzki, Kacper Kleszczewski, Miłosz Kurek, Dawid Kałuża, Oliwier Nowak, Franciszek Gusza, Piotr Trajdos, Franciszek Nyga, Aleks Oberski.
Trener: Dawid Wytrzymały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.