3 liga wojewódzka w kategorii Młodzik rozpoczęta!

W pierwszym meczu nasza drużyna wybrała się do Poraja, rozgrywając mecz z tamtejszą Polonia. Od początku nasz zespół przeważał czego skutkiem była bramka strzelona przez Aleksandra Soczyka i do przerwy schodziliśmy prowadząc 1:0.

W drugiej połowie tempo gry zdecydowanie zmalało, złe wybory, niewystarczające zaangażowanie w grze, lecz mimo tego mogliśmy strzelić kolejne bramki mając sytuacje z bramkarzem sam na sam, niestety w obu przypadkach bramkarz gospodarzy był górą w tych pojedynkach.

Jak mawia stare, piłkarskie przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak drużyna Polonii strzeliła bramkę w końcówce meczu. Później mogła także podwyższyć wynik lecz w tym meczu dobrze spisywał się bramkarz Sportowej – Cyprian Makowski. Wynik końcowy: 1:1! Gramy dalej!

Kadra: Kacper Radwański, Cyprian Makowski, Wiktor Michniowski, Franciszek Malinowski, Piotr Całusiński, Robert Łapcik, Wiktor Joński, Piotr Tauzowski, Aleksander Soczyk, Antoni Gmitruk, Krystian Szklarzyk, Mikołaj Skubała. Trener: Adam Górski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.