11 listopada na turnieju Orlik CUP!

W dniu 11 listopada nasi reprezentanci z rocznika 2012 udali się na turniej organizowany w pobliskiej Blachowni. Podczas oficjalnego rozpoczęcia wszyscy uczestnicy oraz kibice odśpiewali hymn Polski po czym przystąpili do sportowej rywalizacji.

 

Na starcie zjawiło się sześć drużyn, a system rozgrywek rozpisany był na spotkania pomiędzy wszystkimi drużynami. Nasza kadra mierzyła się z zawodnikami reprezentującymi zespoły: KOS Victoria Częstochowa, SKRA Częstochowa, Herkules Kochanowice, UKS Raków Częstochowa oraz Orlik Blachownia. Ostatecznie piłkarze Sportowej Częstochowy uplasowali się na IV pozycji.

Z racji tego, że nasze treningi odbywają się cały czas na zewnątrz, dla młodych zawodników gra w hali okazała się sporym wyzwaniem. Mimo to nikomu nie można odmówić zaangażowania i woli walki. Przed nami niebawem kolejne wyzwania i emocje! Rodzicom – kibicom dziękujemy za wsparcie!

 

Kadra: Dawid Sieradzki, Kacper Kleszczewski, Iwo Podstolak, Alan Tame, Adrian Koczyński, Marcel Foksowicz, Ksawery Tybel, Filip Hetmańczyk, Aleksander Walaszczyk. Trener: Dawid Wytrzymały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.